Przejdź do treści

Złomowanie pojazdów

Zezłomujemy każdy rodzaj pojazdu, wydamy odpowiednie dokumenty.

Auto-Kram

Złomowanie

Posiadamy własną stację demontażu pojazdów Naszym klientom zapewniamy własny transport lawetą pojazdów nie zdolnych do poruszania się po drogach. Gwarantujemy absolutne minimum formalności, które możemy załatwić w domu lub siedzibie firmy.

Zaświadczenie kasacyjne to oficjalny dokument sporządzany na podstawie państwowego wzoru, jednakowego dla każdego auta poddawanego kasacji/demontażowi. Wzór określa rodzaj i kolejność danych, które muszą się w takim zaświadczeniu znaleźć. Zaświadczenie kasacyjne szczegółowo określa: przedsiębiorstwo dokonujące kasacji, pojazd ulegający kasacji oraz jego właściciela. W zaświadczeniu kasacyjnym muszą się znaleźć:

 • nazwa i adres stacji demontażu oraz numer zezwolenia legalizujący jej usługi
 • precyzyjne dane samochodu: markę, typ, model, numer rejestracyjny, numer VIN, znak państwa, w którym jest zarejestrowany
 • dane osobowe właściciela pojazdu (i pełnomocnika, jeśli występuje): imię, nazwisko, adres zamieszkania (lub siedziby, jeśli auto jest np. na firmę) i obywatelstwo
 • oświadczenie o kasacji/demontażu – unieważnienie dowodu rejestracyjnego/karty/tablic pojazdu (zależne od indywidualnych przypadków).

Przyjeżdżając na kasację, trzeba mieć przy sobie komplet dokumentów samochodowych. Kasację potwierdzamy pieczęcią przedsiębiorstwa oraz podpisem pracownika stacji demontażu. Zaświadczenie kasacyjne jest wymagane przy składaniu urzędowego wniosku o wyrejestrowanie pojazdu wycofanego z eksploatacji.

 

Dokumenty Do Wyrejestrowania Pojazdu

Kasacja pojazdu jest jednym z przypadków, w których ustawa „Prawo o ruchu drogowym” dopuszcza wyrejestrowanie pojazdu. Wniosek o wyrejestrowanie składa się w wydziale komunikacji urzędu odpowiedniego dla ostatniego miejsca zarejestrowania samochodu, a może to zrobić: właściciel pojazdu, wszyscy współwłaściciele pojazdu lub uprawniony pełnomocnik. Dokumenty do wyrejestrowania pojazdu to nie tylko zaświadczenie kasacyjne oraz poprawnie wypełniony wniosek. Co ponadto będzie potrzebne? Dokumenty do wyrejestrowania pojazdu to:

 • wypełniony wniosek
 • zaświadczenie kasacyjne
 • dowód rejestracyjny pojazdu
 • tablice pojazdu
 • karta pojazdu (jeśli została wydana)
 • zaświadczenie o pełnomocnictwie (jeśli o wyrejestrowanie stara się pełnomocnik)
 • akt własności pojazdu (nie zawsze wymagany)
 • dowód uiszczenia odpowiedniej opłaty skarbowej z tytułu wyrejestrowania pojazdu.

Jeśli którykolwiek element został utracony – tablice, dowód rejestracyjny – w procesie demontażu, zastępuje się go stosownym oświadczeniem wydanym przez stację demontażu. Nie można zapomnieć także o dowodzie osobistym, który potwierdzi nasze dane osobowe widniejące we wniosku i zaświadczeniu kasacyjnym – dzięki temu dokumenty do wyrejestrowania pojazdu na pewno zostaną przyjęte.

 

Szybka realizacja

Szybki proces realizacji zlecenia od odbioru po wystawienie dokumentów.

Płatność gotówką

Za pojazdy przeznaczone do złomowania płacimy gotówką z możliwością megocjacji cen.

Legalny demontaż

Posiadamy zezwolenie Marszałka Woj. Podkarpackiego na demontaż i złomowanie pojazdów nr R-47.

Stacja demontażu pojazdów

Oferta

Do kasacji przyjmujemy wszystkie typy pojazdów.  Za każde zezłomowane auto płacimy gotówką po indywidualnej wycenie. Wystawiamy zaświadczenie u klienta oraz zapewniamy bezpłatny odbiór pojazdu własnym transportem.

Szybki odbiór samochodu
Konkutencyjne ceny
ofirmie
Stacja demontażu pojazdów

Złomowanie pojazdów

Chcesz pozbyć się niechcianego pojazd?
Czy może posiadasz pojazd, który nie nadaje się już do użytku?
Masz problem z autem i nie wiesz jak załatwić legalnie złomowanie?

Indywidualna wycena

Skontaktuj się z naszą stacją demontażu pojazdów. Jeżeli pojazd jest sprawny zapraszamy do naszej siedziby i wszystkie formalności załatwimy od ręki. W przypadku pojazdów unieruchomionych odbierzemy go spod wskazanego adresu i na miejscu wystawimy niezbędne dokumentny potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.

Szybka realizacja zlecenia

Skup samochodów

Oferujemy złomowanie pojazdów każdego typu i marki. Skupujemy każdy rodzaj pojazdów. Starych, zajmujących tylko miejsce na przydomowym parkingu. Samochodów po wypadkach i kolizjach, których naprawa nie jest opłacalna. Skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko za ciebie.
6e8cbb461b27

Zadzwoń i umów odbiór!

Skupujemy samochody w każdym stanie, oraz płacimy gotówką od ręki!