Przejdź do treści

O nas

Stacja demontażu pojazdów, sprzedaż części używanych i nowych.

Auto - Kram

Stacja Demontażu Pojazdów

Firma AUTO-KRAM działa na rynku od 1996 roku. Posiadamy aktualne zezwolenie Marszałka Województwa Podkarpackiego na demontaż i złomowanie pojazdów nr R-47. Wydajemy zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania pojazdu w Urzędzie Komunikacji oraz urzędach za granicą. Przyjmujemy do kasacji wszystkie typy pojazdów. Za każde zezłomowane auto płacimy gotówką po indywidualnej wycenie. Wystawiamy zaświadczenie u klienta oraz zapewniamy bezpłatny odbiór pojazdu własnym transportem.

 

Sprzedajemy  części używane w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas części zamienne są nie tylko w bardzo korzystnej cenie, ale również w dobrym stanie. Dbamy o to, aby „używki” nie wpływały niekorzystnie na bezpieczeństwo pojazdu ich przyszłych właścicieli. Auto części używane to doskonały sposób, żeby wyposażyć się w sprawne i dobrej jakości części samochodowe za cenę znacznie niższą niż cena oryginalnych części od producenta. Posiadamy na stanie części samochodowe używane, w tym części samochodowe z demontażu do większości popularnych marek samochodowych. Ich stan pozwala na szybką wymianę danego elementu i cieszenie się jego sprawnością jeszcze przez długi czas.

 

Auto - Kram

Złomowanie pojazdów

Chcesz pozbyć się niechcianego pojazd?
Czy może posiadasz pojazd, który nie nadaje się już do użytku?
Masz problem z autem i nie wiesz jak załatwić legalnie złomowanie?

Skontaktuj się z naszą stacją demontażu pojazdów. Jeżeli pojazd jest sprawny zapraszamy do naszej siedziby i wszystkie formalności załatwimy od ręki. W przypadku pojazdów unieruchomionych odbierzemy go spod wskazanego adresu i na miejscu wystawimy niezbędne dokumentny potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.

Kontakt

TeL: 606 987 807 lub 13 431 82 00

Adres

Ul.Przemysłowa 28 38-457 Szczepańcowa

Profesjonalny zespół

Wiedza i fachowość

Konkurencyjne ceny

Możliwość negocjacji

Wieloletnie doświdczenie

Działamy od 1996 roku

Szybka realizacja

Odbierzemy pojazd

Złomowanie samochodów

Złomowanie samochodów

Zlomowanie-samochodow
zlomowanie-maszyn
The story

Złomowanie maszyn

logo-biale

Skupujemy samochody w każdym stanie, oraz płacimy gotówką od ręki!

Dane kontaktowe

Ul.Przemysłowa 28, Szczepańcowa 38-457 Zręcin

sklepautokram@gmail.com
tel.: 693002333, 693001333, 606987807, 134318200

Pn-Pt: 8:00-16:00
Sob: 9:00-13:00